Výsledek vyhledávání Kréta

Načítání ...
Načítání ...
Akrotiri - Kréta

Akrotiri

Řecko - Kréta - Makrigialos

Bez stravování

Apartmánový dům Akrotiri, obklopený spoustou zeleně a kvetoucích popínavých rostlin se nachází na okraji oblíbeného letoviska Makrigialos (Kréta, Řecko). Díky své výjimečné poloze …

350 pláž vzdálená 200 m

Všechny termíny 11 307 Kč
Albatros Resort & Spa - Kréta

Albatros Spa & Resort *****

Řecko - Kréta - Hersonissos

Polopenze

Hotelový komplex Albatros 5*, skládající se ze tří budov, leží jen 60 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidné části jinak rušného střediska Hersonissos (Kréta, Řecko). …

100 pláž vzdálená 60 m

Všechny termíny 12 135 Kč
Altis - Kréta

Altis **+

Řecko - Kréta - Malia

Snídaně

Menší rodinný hotel Altis 2*+ se nachází v krásné a udržované zahradě s mnoha stromy, keři, banánovníky a květinami, o které se paní majitelka pečlivě stará, ve vyhledávaném letovisku …

200 pláž vzdálená 250 m

Všechny termíny 11 031 Kč
Annabelle Beach Resort - Kréta

Annabelle Beach Resort *****

Řecko - Kréta - Anissaras

All inclusive

Rozlehlý hotelový komplex tvořený bungalovy v tradičním krétském stylu, je vystavěn v krásné zahradě s exotickým nádechem přímo u vlastní písečné pláže v letovisku Anissaras, v těsné …

250 pláž vzdálená 0 m

Všechny termíny 14 343 Kč
Anthoula Village - Kréta

Anthoula Village ****

Řecko - Kréta - Analipsi

Polopenze

Menší rodinný hotel Anthoula Village, který byl v roce 2020 renovován, se nachází v klidné oblasti nedaleko centra letoviska Analipsi. Od široké písečné pláže je vzdálený 290 m. K …

200 pláž vzdálená 290 m

Všechny termíny 11 859 Kč
Arina Beach Resort - Kréta

Arina Beach Resort ****

Řecko - Kréta - Kokkini Hani

All inclusive

Nově zrenovovaný hotelový komplex Arina Beach Resort 4* se nachází přímo u široké písečné pláže v klidnějším letovisku Kokkini Hani (Řecko, Kréta). Skládá se z hlavní budovy, čtyř …

200 pláž vzdálená 0 m

Všechny termíny 18 759 Kč
Arion Palace - Kréta

Arion Palace ****

Řecko - Kréta - Ierapetra

All inclusive

Na jihovýchodním pobřeží Kréty, 2 km od města Ierapetra, stojí na kopci působivý hotel Arion Palace, který připomíná romantické sídlo z minulých staletí. Celý areál tohoto hotelu, …

600 pláž vzdálená 600 m

Všechny termíny 13 331 Kč
Artemis - Kréta

Artemis

Řecko - Kréta - Makrigialos

Bez stravování

Příjemný komplex tří vilek obklopený palmami, stromy a keři, které tak poskytují stinný úkryt za horkých letních dnů se rozprostírá u dlouhé vyhřáté písečně-oblázkové pláže v letovisku …

150 pláž vzdálená 0 m

Všechny termíny 12 135 Kč
Astron - Kréta

Astron ***

Řecko - Kréta - Ierapetra

Polopenze , Snídaně

Hotel Astron 3* se nachází přímo u moře v nejjižnějším městě Evropy – Ierapetra (Kréta, Řecko) jen 190 m od písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi …

250 pláž vzdálená 190 m

Všechny termíny 11 583 Kč
Athina - Kréta

Athina ***

Řecko - Kréta - Bali

Polopenze

Aparthotel Athina se nachází na klidném místě v romantickém prostředí nedaleko malebného přístavu oblíbeného letoviska Bali (Kréta, Řecko), jen 100 m od písečné pláže. Kromě této pláže …

200 pláž vzdálená 100 m

Všechny termíny 11 583 Kč

Akrotiri

 • - ubytování v krásné zeleni v oblíbeném letovisku- klidná dovolená Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
20.8. - 3.9.2022 ( 14 nocí )

Albatros Spa & Resort

 • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dorpavu)- kvalitní hotel s wellness službami- spojení klidného místa s pěší dostupností živého a rušného letoviskaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
20.8. - 27.8.2022 ( 7 nocí )

Altis

 • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- příjemná atmosféra menšího hotelu- blízkost živého centra letoviska s tavernami a bohatými možnostmi zábavyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
20.7. - 27.7.2022 ( 7 nocí )

Annabelle Beach Resort

 • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- bohatá nabídka služeb, relaxační dovolená v příjemném prostředí- hotel vhodný i pro náročnější klientyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
24.9. - 28.9.2022 ( 4 nocí )

Anthoula Village

 • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce ZDARMA (platí pouze dopravu)- klidná oblast v dosahu rušného města a krásné koupáníGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
14.9. - 24.9.2022 ( 10 nocí )

Arina Beach Resort

 • - 3 a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- přímo u krásné písečné pláže- kvalitní služby - akvaparkGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
24.9. - 8.10.2022 ( 14 nocí )

Arion Palace

 • - hotel pouze pro dospělé osoby (18+)- klidné prostředí a kvalitní služby s přátelským personálemGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
9.7. - 13.7.2022 ( 4 nocí )

Artemis

 • - 3. a 4. osoba na přistýlce v apartmánu pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- oblíbené ubytování přímo u plážeGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
25.6. - 2.7.2022 ( 7 nocí )

Astron

 • - 1. dítě 2-3 roky na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- hotel v centru dění i poblíž památek- ideální výchozí místo pro výletyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
3.9. - 14.9.2022 ( 11 nocí )

Athina

 • - 1. dítě do 13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- klidná a cenově výhodná dovolená s překrásným výhledem na zálivGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
23.7. - 27.7.2022 ( 4 nocí )

Bali Beach & Village

 • - 1. a 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- romantická zátoka s nádherným výhledem- oblíbený hotelGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
10.9. - 24.9.2022 ( 14 nocí )

Bella Beach

 • - 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- luxusní resort jen pár kroků od pláže- široká nabídka služeb a kvalitní servisGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
9.7. - 16.7.2022 ( 7 nocí )

Blue Sea

 • - přímo u pláže- klidná dovolená- oblíbené ubytování klientůGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
20.8. - 24.8.2022 ( 4 nocí )

CHC Imperial Palace

 • - hotelový komplex pro osoby 16+ let- nově postavený hotel- kvalitní služby- v blízkosti historického města RethymnoGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
20.8. - 24.8.2022 ( 4 nocí )

Corali

 • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- klidná dovolená v tradiční řecké vesnici- výhodná cenaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
18.6. - 25.6.2022 ( 7 nocí )

Cybele

 • - 1., 2. a 3. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- v blízkosti oblíbeného letoviska Makrigialos- klidná a romantická dovolenáGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
6.7. - 13.7.2022 ( 7 nocí )

Dedalos

 • - 3. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- přátelská atmosféra- v blízkosti živého letoviska MaliaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
23.7. - 27.7.2022 ( 4 nocí )

Dias

 • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- kvalitní ubytování vhodné i pro náročnější hosty- v klidném místě a zároveň v dosahu živého centra letoviskaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
7.9. - 21.9.2022 ( 14 nocí )

Dimitrios Village

 • - 1., 2. a 3. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- vhodné pro rodiny s dětmi- přímo u pláže- v blízkosti historického města RethymnoGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
17.9. - 21.9.2022 ( 4 nocí )

Electra

 • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- oblíbené a cenově výhodné ubytování- v dosahu rušného centra letoviska Stalida- přátelská a rodinná atmosféraGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky
2.7. - 6.7.2022 ( 4 nocí )

Popis

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč si za cíl své dovolené vybrat největší a nejjižněji položený z řeckých ostrovů Krétu. Jedním z nich je dlouhá letní sezóna od počátku června až do poloviny října s nejteplejším počasím v celém Řecku, písčité pláže s členitými zátokami a blankytně modré moře. Na Krétě spatříte na vlastní oči nejlepší pláže Řecka i celé Evropy, majestátně se tyčící hory, fascinující soutěsky a jeskyně. A při podrobnějším pohledu narazíte na tradiční vesnice a své večery zde můžete strávit ve společnosti výtečné kuchyně. Nejvíce lidí ale na Krétu zamíří, aby svou dovolenou spojili s prohlídkou cenných historických památek, které ostrov opředený legendami ukrývá. Právě na Krétě se podle řeckých pověstí zrodil samotný bůh Zeus, přivedl si zde svou milenku Európu a jejich syn Mínos se stal místním králem. Poté, co jeho manželka porodila zrůdného Minotaura, nechal stavitele Daidala postavit labyrint jako vězení pro svého nevlastního syna. Takhle to bylo podle legendy. Pokud ale navštívíte Krétu, vaše vlastní fantazie vás bude vést při odhalování krétských tajemství jako Ariadnina nit. A pro objevování přírodních krás žádnou fantazii potřebovat nebudete. Bude stačit jen široce otevřít oči. A protože jsou kouzla ostrova rozmanitá, bude vás zvát k opětovné návštěvě.

Letiště, z něhož se také dostanete do východní a centrální části ostrova, je u hlavního města Heraklion. Na východ od Heraklionu se nacházejí kosmopolitní letoviska Gouves, Hersonissos, Stalida a Malia, se širokou škálou dovolenkových aktivit a zábavy. Další vyhledávanou oblastí Kréty je oblast jihovýchodní Kréty v okolí šarmantního města Ierapetra. V letoviscích Makrigialos, Koutsouras či Kutsunari můžete vychutnávat klidnou atmosféru původní Kréty a koupání na nepřelidněných plážích.

Kréta je natolik pestrou a různorodou destinací, že svou dovolenou zde mohou strávit jak vyznavači naprostého klidu a soukromí tak i milovníci bujaré zábavy a rušného života. Stačí si jen správně vybrat!