Zájezdy - Acharavi

Načítání ...
Načítání ...
Claire

Claire

  • - 1. dítě 2-12 let ve STUDIU na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 3. a 4. osoba a 5. osoba - dítě do 12 let v APARTMÁNU na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- klidnější místo v dosahu živého centra, taveren i blízko plážeGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 2.6. - 6.6.2022 ( 4 nocí )
Pelagia

Pelagia

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- ubytování v těsné blízkosti moře a zároveň v dosahu centra letoviskaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 2.6. - 9.6.2022 ( 7 nocí )
Stefania

Stefania

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- pro nenáročné klienty s preferencí ubytování na klidném místě a v blízkosti plážeGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 2.6. - 6.6.2022 ( 4 nocí )
Marie

Marie

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- příjemné ubytování v rodinném prostředí malého hotýlkuGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 2.6. - 6.6.2022 ( 4 nocí )
Amalia

Amalia

  • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- ubytování v soukromí na klidném místě, v blízkosti pláže i živého letoviskaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 2.6. - 9.6.2022 ( 7 nocí )
Marias Seaside

Marias Seaside

  • - 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA- 5. osoba do 12 let na přistýlce pobyt ZDARMA- klidná dovolená u nepřelidněné pláže, v dosahu živého centra
Letecky Žádné dostupné termíny